Miovelia NAC

Stymulacja owulacji
w zespole policystycznych jajników (PCOS)

Skuteczne postępowanie w niepłodności kobiet

CO TO JEST MIOVELIA NAC?

MIOVELIA NAC zawiera 1200 mg N-acetyl L-cysteiny (NAC) w porcji dobowej, która wpływa na zwiększenie wrażliwości tkanek na insulinę, zmniejszając poziom insuliny w organizmie, co wpływa na zmniejszenie poziomu androgenów. MIOVELIA NAC zalecana jest do stosowania w celu stymulacji owulacji.

KIEDY NALEŻY STOSOWAĆ MIOVELIA NAC?

Do postępowania dietetycznego u kobiet z:

  • zaburzeniami płodności związanymi ze stresem oksydacyjnym
  • zaburzeniami płodności związanymi ze złym stanem odżywienia
  • zespołem policystycznych jajników przechodzących procedurę wspomaganego rozrodu
  • zespołem policystycznych jajników w trakcie terapii cytrynianem klomifenu

CHARAKTERYSTYKA PREPARATU

MIOVELIA NAC składa się z 15 kapsułek do stosowania 3 kapsułek dziennie (jeśli lekarz nie zaleci inaczej), które zawierają łącznie 1200 mg N-acetylocysteiny (NAC).
MIOVELIA NAC

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ?

  • Zawiera dwie formy inozytolu: Mio-inozytol i D-chiro-inozytol, które wspomagają przywrócenie owulacji, poprawę jakości oocytów, oraz sukces zapłodnienia u kobiet z PCOS
  • Stosowanie Mio-inozytolu u pacjentek z PCOS jest zgodne ze stanowiskiem ekspertów Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników
  • Zawartość unikalnego składnika – resweratrolu - poprawia insulinowrażliwość i obniża stężenie androgenów u kobiet z PCOS
  • Obecność wyselekcjonowanych składników mineralno-witaminowych jest ukierunkowana na przygotowanie organizmu kobiety do ciąży oraz zabezpieczenie przed niedoborami niezbędnych składników
  • Bezpieczeństwo i najwyższa jakość gwarantowana systemem NQS

SKŁADNIKI MIOVELIA NAC:

  • Składniki kapsułki N-acetyl L-cysteina, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka), mączka ryżowa, substancje przeciwzbrylające: kwasy tłuszczowe, dwutlenek krzemu.
MIOVELIA NAC

SPOSÓB UŻYCIA MIOVELIA NAC

Spożywać zgodnie z zalecanym przez lekarza schematem lub jeżeli lekarz nie zaleci inaczej 3 kapsułki na dobę od 3 dnia cyklu przez 5 dni. Przyjmować wraz z posiłkiem. Popić wodą. Przed przyjmowaniem preparatu umyć ręce.

Ważna informacja Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza. Dieta niekompletna pod względem odżywczym. Produkt nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych. Kobiety w ciąży i karmiące piersią nie powinny stosować preparatu. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

Przeciwwskazania Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować, jeśli występuje czynna choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, ostry stan astmatyczny, zmniejszona zdolność odkrztuszania wydzieliny. Nie stosować u dzieci do 14. roku życia.